Odwiedź krainę gier i filmów na

Do Rodziców

Witaj na stronie DomowyPrzedszkolak.pl!

Znajdziesz tu ciekawe i darmowe zabawy do pobrania i druku dla dzieci - kolorowanki, zagadki, rymowanki,  piosenki, labirynty, laurki, szlaczki, ćwiczenia, a także video, darmowe gry online i na tablet. Materiały na tej stronie mogą wykorzystać nauczyciele jak również rodzice. Nasza strona pomoże w zorganizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole czy domu. Zarejestruj się, aby dodawać do ulubionych, to co Cię interesuje. Zaglądaj tu często, nowe materiały dodawane są regularnie!

Zachęcamy również do korzystania z naszej krainy filmów i gier dla dzieci pod adresem www.lulek.tv

Witaj na naszej stronie!

Znajdziesz tu ciekawe, darmowe zabawy do pobrania i druku dla dzieci:

kolorowanki, zagadki, rymowanki,  piosenki, labirynty, laurki, szlaczki, ćwiczenia, a także bezpieczne video, teledyski, filmy edukacyjne, darmowe gry online i na tablet.

DomowyPrzedszkolak.pl to bogata baza materiałów dla nauczycieli i rodziców, które pomogą w zorganizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole czy domu.

Co tydzień dodajemy nowe kolorowanki oraz zabawy!

Jeśli masz jakieś sugestie, napisz do nas na biuro@abcmedia.pl