Odwiedź krainę gier i filmów na

Reklama

Najnowsze do pobrania

Czarownica

Literka A

Calineczka

Czarownica na m..

Czerwony Kaptur..

Jaś i Małgosia..

Kopciuszek

Kot w butach

Krasnal

Krasnoludek

Król i Królowa..

Królewna

Reklama

Polecane gry

Zamek

Miś zmartwiony

Miś smutny

Misiu śpi

Miś zamyślony

Misiu i Rózia

Hipopotam

Kangur

Lampart

Lew

Małpa

Nosorożec

Reklama

Witaj na stronie DomowyPrzedszkolak.pl!

Znajdziesz tu ciekawe i darmowe zabawy do pobrania i druku dla dzieci - kolorowanki, zagadki, rymowanki,  piosenki, labirynty, laurki, szlaczki, ćwiczenia, a także video, darmowe gry online i na tablet. Są tu materiały dla nauczycieli i rodziców.
Nasza strona pomoże w zorganizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole czy domu.
Zaglądaj tu często, nowe materiały już wkrótce!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [NIE POKAZUJ PONOWNIE]    [X]